Spoštovani starši,

vabimo vas na predavanje z naslovom “Priporočila za starše glede varne in uravnotežene uporabe zaslonov pri predšolskih otrocih”.

KDAJ?   v sredo 2. 10. 2024 ob 17.00 uri v vrtčevski telovadnici.

Danes so zasloni nepogrešljiv del našega vsakdana, vendar se vedno pogosteje soočamo z izzivi, kako jih varno vključiti v življenje naših otrok. Predavanje bo ponudilo priporočila, kako usmerjati in omejevati uporabo zaslonov, da bo ta ustrezna in prilagojena starosti predšolskih otrok.

Predavanje je odlična priložnost, da dobite strokovne nasvete in odgovore na vprašanja, ki vas morda skrbijo.

Da bi vam olajšali prisotnost, bomo v času predavanja organizirano tudi varstvo za otroke.

Vaša prisotnost je zelo pomembna, saj bomo skupaj prispevali k boljšemu razumevanju izzivov, s katerimi se soočamo v sodobnem svetu.

Veselimo se vaše udeležbe!

Lep pozdrav,
Vzgojno osebje